Szkolimy najlepszych

C, C+E, D, T

Doświadczenie

Uczymy już ponad 20 lat

OŚRODEK SZKOLENIA AUTO PROPONUJE PAŃSTWU NASTĘPUJĄCE SZKOLENIA:

– KURSY NAUKI JAZDY NA WSZYSTKIE KATEGORIE PRAWA JAZDY

– KURSY NA WÓZKI JEZDNIOWE (WIDŁOWE)

– SZKOLENIA DLA KIEROWCÓW WYKONUJĄCYCH TRANSPORT DROGOWY

– SZKOLENIA BHP

– KURSY ADR /PRZEWÓZ TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH/

Ośrodek Szkolenia AUTO s.c. z siedzibą w Kolbuszowej proponuje Państwu kursy na KAT. AM, A2, A1, A, B1, B, B+E, C, C+E, D, T prawa jazdy.

Oferujemy dogodne, ratalne systemy płatności, a także zniżki, przy realizacji kilku kategorii prawa jazdy jednocześnie. Udzielamy również upustów cenowych w sytuacji, gdy jednocześnie szkolimy więcej niż jedną osobę z tej samej rodziny. Dajemy Państwu możliwość wyboru instruktora, który w odpowiedni sposób dopasuje metodę szkolenia do zdolności ucznia. Nasi instruktorzy to fachowcy, którzy oprócz uprawnień do szkolenia kandydatów na kierowców, posiadają również kwalifikacje instruktorów techniki jazdy (jako jedyni w powiecie). Regularne szkolenia dla instruktorów nauki jazdy, zapobiegają rozbieżnościom w interpretacji przepisów ruchu drogowego przez poszczególnych szkolących.

Zrobimy wszystko, aby zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy nie sprawiło żadnych trudności, a późniejsza, samodzielna jazda była bezpieczną przyjemnością.

Solidnie przeprowadzone wykłady są gwarancją pozytywnego wyniku egzaminu państwowego, a odpowiedzialny jest za to wykładowca z wykształceniem wyższym  technicznym.

Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzi w naszym ośrodku  DYPLOMOWANY RATOWNIK MEDYCZNY.

MIMO TEGO , ŻE OD 01.01 2015 ROKU WYKŁADY  NIE SĄ OBOWIĄZKOWE, W NASZYM OŚRODKU MOŻNA Z NICH NADAL KORZYSTAĆ. JEŻELI KTOŚ DECYDUJE SIĘ NA ZDAWANIE EGZAMINU PAŃSTWOWEGO BEZ WYKŁADÓW, SŁUŻYMY WSZELKĄ POMOCĄ INFORMACYJNĄ I ORGANIZACYJNĄ.

Aby maksymalnie ułatwić Państwu odbycie kursu prawa jazdy, pomagamy wypełnić i skompletować potrzebne dokumenty (również PKK), a po jego ukończeniu ustalamy najdogodniejszy termin egzaminu państwowego. Badania lekarskie konieczne do rozpoczęcia kursu przeprowadzane są w naszej siedzibie, co nie obarcza kursantów dodatkowymi kosztami dojazdów oraz stratą czasu związaną z poszukiwaniem uprawnionego do badań lekarza.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców mających przerwę w prowadzeniu pojazdu, jak również chętnych do poprawienia swoich umiejętności w jeździe i przepisach ruchu drogowego organizujemy dla nich kursy doszkalające.

Blisko 30-to letnie doświadczenie kursowe pod szyldem naszej firmy spowodowało wypracowanie skutecznych metod szkolenia, a odpowiedni profesjonalny dobór kadry szkolącej gwarantuje wysoką jakość. Nasza godzina jazdy trwa 60 min (nie wszędzie tak jest).

Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO proponuje Państwu możliwość zdawania egzaminu państwowego w WORD Rzeszów lub WORD Tarnobrzeg. Oczywiście związane jest to z przeprowadzeniem nauki jazdy w tych miastach w celu zapoznania się z organizacją ruchu, która jest specyficzna dla każdej aglomeracji.

Posiadamy motocykle do szkolenia na wszystkie kategorie motocyklowe A1,A2,A,AM.

Pojazdy  szkoleniowe na kat B to klimatyzowane, nowoczesne samochody marki HYUNDAI i20.

W PRZYPADKU KONIECZNOŚCI PRZERWANIA KURSU (NP. Z PRZYCZYN LOSOWYCH, LUB CHĘCI ZMIANY SZKOŁY NAUKI JAZDY), WYSTAWIAMY WTÓRNIK KARTY PRZEPROWADZONYCH ZAJĘĆ. JEST ON PODSTAWĄ DO ZALICZENIA ZAJĘĆ JUŻ ODBYTYCH.