Szkolimy najlepszych

Już dziś zapisz się na kurs w OSK AUTO

Kursy na kategorie

AM, A2, A1, A, B1, B, B+E,
C, C+E, D, T

Doświadczenie

Uczymy już ponad 20 lat

O szkoleniach

OŚRODEK SZKOLENIA  s.c. „AUTO” posiada wpis do ewidencji placówek niepublicznych kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych pod numerem 4, zatwierdzony przez Starostę Kolbuszowskiego.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebie uaktualniania wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, okresowych szkoleń BHP. Podzieliliśmy je na kilka kategorii:

1. Szkolenie dla pracodawców.

2. Szkolenie dla pracowników na stanowiskach robotniczych.

3. Szkolenie dla pracowników administracyjnych.

 

Wyżej wymienione szkolenia BHP  prowadzone są zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA GOSPODARKI I PRACY z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860)

Zachęcamy  do zapoznania się z  ramowym programem każdego ze szkoleń.

 

Naszym klientom proponujemy dwie formy przeprowadzenia szkolenia:

1.Pierwsza forma to samokształcenie kierowane, kursanci dostają niezbędne materiały do nauki w formie elektronicznej (forma papierowa jest również dostępna) następnie po pewnym czasie (np. po dwóch dniach) odbywa się krótki egzamin w formie testu (rozporządzenie wymaga zakończenie szkolenia egzaminem)
2.  Druga forma to wykłady oraz inne zajęcia prowadzone bezpośrednio z kursantami również i w tym przypadku szkolenie kończy się egzaminem w formie testu.

 

Na życzenie Klienta organizujemy kursy w siedzibie Ośrodka Szkolenia s.c. „AUTO” w Kolbuszowej przy ul. Jana Pawła II, 19,  jak również w siedzibie Zleceniodawcy.

Szkolenia przeprowadzane przez naszą firmę, mają na celu przekazanie praktycznej wiedzy, niezbędnej dla słuchaczy, w sposób przystępny i ciekawy. Stosujemy uznane metody pedagogiczne. Każde szkolenie zakończone jest wydaniem stosownego zaświadczenia.

W celu zapewnienia atrakcyjności przekazywanych informacji  wykorzystywane są filmy, prezentacje multimedialne i inne materiały dydaktyczne.

Korzystając z naszej oferty mają Państwo pewność, że szkolenia przeprowadzone przez Ośrodek Szkolenia s.c. „AUTO” są profesjonalnie przygotowane i prowadzone przez doświadczonych fachowców z dziedziny bhp i przeciwpożarowej.

Szczególne znaczenie dla nas ma jakość prowadzonych usług i zadowolenie naszych klientów

Zapraszamy do współpracy.