Szkolimy najlepszych

Już dziś zapisz się na kurs w OSK AUTO

Kursy na kategorie

AM, A2, A1, A, B1, B, B+E,
C, C+E, D, T

Doświadczenie

Uczymy już ponad 20 lat

Sala wykładowa

W naszym posiadaniu jest klimatyzowana sala wykładowa, którą udostępniamy osobom szkolącym się bez ograniczeń. Oznacza to, że oprócz zajęć teoretycznych i praktycznych programowych można doszkalać się ćwicząc indywidualnie na komputerze testy egzaminacyjne.Sala wykładowa wyposażona jest w:

  • plansze ze znakami drogowymi
  • plansze ze skrzyżowaniami, na których można symulować sytuacje drogowe
  • projektor multimedialny (wyświetlane filmy w sposób zrozumiały, uczą bezpiecznego poruszania się po drodze, obsługi pojazdu, pomocy przedlekarskiej, zabezpieczenie miejsc. Wyświetlamy również filmy z przebiegu egzaminów państwowych na wszystkie kategorie prawa jazdy.
  • komputery z klawiaturą egzaminacyjną i programem umożliwiającym rozwiązywanie testów tak  jak na egzaminie(aktualna baza pytań)

DOŚWIADCZONY WYKŁADOWCA, WRAZ Z KOMPLETNĄ BAZĄ SZKOLENIOWĄ, ZAPEWNIAJĄ SKUTECZNE PRZYSWOJENIE WIEDZY. W SZKOLENIU  NIE POPRZESTAJEMY TYLKO NA OBOWIĄZKOWEJ ILOŚCI GODZIN, LECZ UZALEŻNIAMY JĄ OD POTRZEB OSÓB SZKOLONYCH. JEŚLI CHODZI O SZKOLENIE TEORETYCZNE JEST TO PRZECIĘTNIE OKOŁO 40-TU GODZIN.ZAJĘCIA Z PIERWSZEJ POMOCY PROWADZI UPRAWNIONY RATOWNIK MEDYCZNY / 4 GODZINY/.POKAZYWANE NA ZAJĘCIACH FILMY PROGRAMOWE POMAGAJĄ W ŁATWYM I PEŁNYM PRZYSWOJENIU MATERIAŁU.