Szkolimy najlepszych

Już dziś zapisz się na kurs w OSK AUTO

Kursy na kategorie

AM, A2, A1, A, B1, B, B+E,
C, C+E, D, T

Doświadczenie

Uczymy już ponad 20 lat

Sala wykładowa

W naszym posiadaniu jest klimatyzowana sala wykładowa, którą bez ograniczeń udostępniamy osobom szkolącym się. Oznacza to, że oprócz zajęć teoretycznych i praktycznych programowych można doszkalać się ćwicząc indywidualnie na komputerze testy egzaminacyjne. Sala wykładowa wyposażona jest w:

– plansze ze znakami drogowymi,
– plansze ze skrzyżowaniami, na których można symulować sytuacje drogowe,
– projektor multimedialny (wyświetlane filmy w sposób zrozumiały uczą bezpiecznego poruszania się po drodze, obsługi pojazdu, pomocy przedlekarskiej, zabezpieczenia miejsca). Wyświetlamy również filmy z przebiegu egzaminów państwowych na wszystkie kategorie prawa jazdy.
– komputery z klawiaturą egzaminacyjną i programem umożliwiającym rozwiązywanie testów tak jak na egzaminie (aktualna baza pytań).

Doświadczony wykładowca, wraz z kompletną bazą szkoleniową, zapewniają skuteczne przyswojenie wiedzy. W szkoleniu nie poprzestajemy tylko na obowiązkowej ilości godzin, lecz uzależniamy ją od potrzeb osób szkolonych. Jeśli chodzi o szkolenie teoretyczne jest to przeciętnie około 40-tu godzin. Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzi uprawniony ratownik medyczny (4 godziny). Pokazywane na zajęciach filmy programowe pomagają w łatwym i pełnym przyswojeniu materiału.